Orari i punes

E hene – E premte 8.00 – 17.00
E shtune 9.30 – 17.30
E diel 9.30 – 15.00

Mjeket e ordinaces

Njihuni me mjeket te cilet kryejne sherbimet ne ordinancen tone

Rezervime

Rezervmet per vizita mund ti beni online duke plotesuar formularin qe vijon.

Raste urgjente

+389(0)2 2614 339

Ne raste urgjente mund te na telefononi ne numrin me larte…

Përshëndetje

Vizitorë të nderuar siç e shihni , tani jemi prezent edhe online me qëllim që pacientëve tane të ju ofrojmë shërbime kualitative dhe të jemi sa më të afërt me ta. Në web faqen tone mund të gjeni këshilla të ndryshme, teknologji të reja stomatologjike të cilat përdoren te ne si dhe shum informata tjera të gjitha me qëllim shërbimin sa më kualitativ.
Vazhdoni të na vizitoni dhe do jeni në rrjedhë me risitë e klinikës sonë. Ju falmenderit -DENTIN- Klinika dentare.

Lajmet e fundit nga stomatologjia

Tani që keni cementuar definitivisht kurorën apo urën ju duhet të pregaditeni për disa gjëra…

PYETJA: Mua më mungon një nga dhëmbët mbrapa dhe dentisti më ofroi tre mënyra për…

Nëse keni infeksion serioz të dhëmbit, ju dëshironi shërim të tanipërtanishëm. Me infeksion të dhëmbit…

Gjithësecili dëshiron një frymëmarrje të freskët, përderisa është një shenjë e një personi të shëndetshëm…

Flosimi ju ndihmon në parandalimin e humbjes së dhëmbëve 1. Secilin mëngjes kur zgjoheni nga…

Ndjeshmëria e dhëmbit nga të ftohtit/të nxehtit mund të jëtë përvëluese, dhe kjo parehati mund…

Prindërit janë konfuz sa i përket cështjes se kur duhet t’a dërgon femijun për herë…

Cfarë nënkuptojmë me dhëmb të pjekurisë? Dhëmbët e pjekurisë në terma profesional njihen si molarët…